Úvod|O spoločnosti|Produkty|Technické a obchodné informácie|Referencie|Archív|Kontakty|Na stiahnutie|

HISTÓRIA | PROTIPOŽIARNE ZABEZPEČENIE BUDOV

Spoločnosť HASIL s.r.o. bola na Slovensku založená ako obchodno-výrobná spoločnosť v roku 1998 ako dcérska spoločnosť HASIL a.s. v ČR. Svojim príchodom na slovenský trh tak uspokojila dopyt po produktoch zameraných na protipožiarne zabezpečenie budov.

Spoločnosť HASIL s.r.o. ako jedna z prvých na Slovensku rozšírila produkciu plných požiarnych dverí o presklené požiarne dvere a steny. Svoje ambície potvrdila expanziou do ďalších materiálových komodít – dreva a hliníka.

K pôvodným protipožiarnym vlastnostiam sa pripájali postupne ďalšie, ako napríklad nepriezvučnosť, dymotesnosť, odolnosť voči vlámaniu a iné. Vznikol tak ucelený systém ponúkajúci rôzne stupne požiarnej odolnosti a materiálové varianty požiarnych uzáverov.

K vyspelým technickým riešeniam požiarnej odolnosti sa pridal dizajn, ktorým sa požiarne výplne stavebných otvorov vyrovnali s nárokmi kladenými zo strany zákazníkov. Spoločnosť HASIL s.r.o. tak dokázala vyjsť v ústrety aj netradičným estetickým požiadavkám.

Okrem zabezpečenia dopravy a montáže výrobkov v rámci vlastných kapacít, začala spoločnosť HASIL s.r.o. ponúkať i poradenstvo v oblasti požiarnej ochrany stavieb a zabezpečovať záručný i pozáručný servis svojich výrobkov.

Spoločnosti HASIL s.r.o. patrí na Slovensku v súčasnosti medzi lídrov v oblasti komplexného protipožiarneho zabezpečenia budov.

V roku 2004 sa vstupom do Európskej únie uľahčil medzinárodný obchod a spoločnosť HASIL s.r.o. dostala možnosť preniknúť ešte viac na európske trhy. Prelomovým sa stal rok 2005, kedy sa spoločnosť Hasil s.r.o. stala súčasťou nadnárodnej skupiny MERCOR S.A.

V súčasnosti je skupina MERCOR S.A. najväčším výrobcom požiarnych konštrukcií a produktov v oblasti komplexného protipožiarneho zabezpečenia budov v Európe s ročným obratom viac než 66 mil.€ a s medziročným nárastom 20%. Akcie skupiny MCR MERCOR S.A. sú kótované na Varšavskej burze.

Koncom roku 2013 sa spoločnosť HASIL s.r.o. stala súčasťou skupiny ASSA ABLOY, svetového lídra vo výrobe a dodávke komplexných riešení uzamykacích systémov a systémov otvárania dverí.

Do spoločnosti HASIL s.r.o. týmto prichádzajú nové skúsenosti a poznatky zo zahraničných trhov a to hlavne v oblasti vývoja moderných technológií, inovácií, výroby a aj významné rozšírenie produktového portfólia.

Produkty

DREVO

OCEĽ

HLINÍK

Novinky

9.05.2016 Projekt Južné mesto, Bratislava

Na jednom z najrozsiahlejšom rezidenčno-multifunkčnom projekte v Petržalke sme sa podieľali dodávkou oceľových ...

15.12.2015 CITY ARENA TRNAVA

Trnavská City Arena už otvorená! Naša spoločnosť bola súčasťou tohto  výnimočného projektu- ...

9.10.2015 Skladová hala Atria, Košice ...

Pre objekt skladová hala Atria v Košiciach sme dodali požiarne a nepožiarne hliníkové konštrukcie ...

1.09.2015 Fakulta chemickej a potravinárske ...

Predmetom našej dodávky bolo dodanie a namontovanie presklených okenných zostáv v požiarnej odolnosti EW ...
Protipožiarne zabezpečenie budov
© HASIL 2014 by FOXON.SK